Захист робіт студентів освітнього ступеня «магістр» - грудень 2019 р.

Грудень 2019 року увінчався успішним захистом магістерських робіт студентів кафедри зі спеціальності 131 «Прикладна механіка»
- в
ідповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістра «Технології машинобудування» - група ПМ-18-1зм

- відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістра «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування»  -  групи ПМ-18-1м та ПМ-18-2зм.

Щиро вітаємо та бажаємо наснаги та подальших успіхів!

Окремо хотілося б відзначити студентів, які отримали дипломи з відзнакою, а саме:

ГОРШКОВА Антона Олександровича, спеціальність 131 «Прикладна механіка» за ОПП «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування» гр. ПМ-18-1м.

БАЛИЧЕВУ Анну Ігорівну, спеціальність 131 «Прикладна механіка» за ОПП «Технології машинобудування» гр. ПМ-18-1зм.

КУЩА Олександра Сергійовича, спеціальність 131 «Прикладна механіка» за ОПП «Технології машинобудування» гр. ПМ-18-1зм.

ГУРЖІЙ Юрія Віталійовича, спеціальність 131 «Прикладна механіка» за ОПП «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування» гр. ПМ-18-2зм.

ПОЛІЩУК Лілію Олексіївну, спеціальність 131 «Прикладна механіка» за ОПП «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування» гр. ПМ-18-2зм.