XXV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СУСПІЛЬСТВА»

25 квітня 2018 р. в ауд. 6204 проводилася робота секції №4

«Проблеми створення нових машин і технологій»

Керівник секції к.т.н., доц. Шаповал О. О.

Організаційний секретар асистент Дика Л. Е.

Представлені доповіді учасників конференції в кількості 10 осіб, з них – 1 студент третього курсу, 7 магістрантів та 2 аспіранти. Усього до участі у роботі конференції надіслано 14 тез доповідей, серед них доповідь доктора наук Г. Каптаї (Університет м. Мішкольц, Угорщина), дві доповіді доктора філософії М. Каркової (Інститут економіки та технологій у м. Чеське Будейовіце, Чеська Республіка), доповідь аспіранта Е. Клемешова (Національна металургійна академія України, м. Дніпро), асистента А. Земляного (Національний авіаційний університет, м. Київ), доповідь магістрантів М. Тарасова та Е. Лактіонова (НТУ «Харківський політехнічний інститут») та аспірантів М. Косілова та О. Герасименко (Донбаська державна машинобудівна академія, м. Краматорськ).

Найкращими доповідями визнано:

1. «Розробка математичної моделі матеріалу кузова для дослідження протимінної стійкості багатоцільових броньованих автомобілів КрАЗ «Shrek» та КрАЗ «Fiona»», доповідач – Л. Леонтьєва;

2. «Расчет времени воздействия температуры на поверхность заготовки», доповідач – Р. Писаренко;

3. «Изготовление деталей плунжерных насосов холодной объемной штамповкой», доповідач – М. Тарасов