Відповідно до посвідчення Українського інституту науково-технічної та економічної інформації (посвідчення № 518 від 18.10.2018 р.) 21-25 жовтня 2019 року за сприянням Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського спільно з ПрАТ «Полтавський ГЗК» і провідними організаціями України в області буровибухової справи відбулася XVІ Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю «Сучасні технології ведення буровибухових робіт та безпека застосування гранульованих і емульсійних вибухових речовин. Їх економічна ефективність і техногенна безпека». Місце проведення: пансіонат «Сонячна поляна», смт. Свалява, Закарпатська обл.

Мета конференції: обмін науково-технічною інформацією, визначення перспективних напрямків створення й розвитку нової техніки й технологій, розробка спільних наукових програм, встановлення ділових контактів у даних областях.

У конференції брали участь представники таких підприємств:

• ВАТ "Укрвибухбуд";
  • ЗАТ "Техновибух";
  • ДП "НВО "Павлоградський хімічний завод";
  • ГП "Хімічний завод "Південний";
  • Шосткінський казенний завод "Імпульс";
  • ДержНДІ ХП;
  • ВАТ "Полтавський ГЗК";
  • ЗАТ ПІІ "Інтервибухпром";
  • ДП "Західдорвибухпром";
  • ЗАТ "Промвибух";
  • Асоціація "Укрвибухпром";
  • ВАТ "Північний ГЗК";
  • ЗАТ "Західукрвибухпром";
  • ПП "Акватол";
  • ВАТ ПВП "Кривбасвибухпром";
  • ОАО "Юнігран";
  • ДП "Карпатвибухпром";
  • ЧП "Піровзривсервіс";
  • Крюківське кар'єроуправління;

Загалом конференція представлена такими учбовими закладами:

- Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

- Дніпропетровський університет залізничного транспорту

- Дніпропетровський хіміко-технологічний університет

- Дніпропетровський гірничий університет

- Донецький національний технічний університет

Учасники конференції відзначають, що її проведення має важливе значення для вчених щодо залучення їх до активної участі в сучасних наукових дослідженнях з актуальних напрямів розвитку гірничодобувної промисловості в умовах глобальної нестабільності.

Розглянуті в ході роботи конференції питання засвідчили високий рівень підготовки доповідей, різні підходи до висвітлення актуальних наукових проблем.

В результаті проведеної роботи учасники конференції констатують:

1. Високий рівень проведення конференції та досягнення мети й завдань.

2. Важливість проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції для забезпечення обміну науковим досвідом.

3. Необхідність підвищення рівня використання сучасних методів інформаційних технологій в наукових дослідженнях з вибухової справи.

Результати конференції будуть опубліковані науково-виробничому журналі «Сучасні ресурсоенергозберігаючі технології гірничого виробництва».

Невизначено