Вітаємо з перемогою ЛЕОНТЬЄВУ Лідію Сергіївну

Вітаємо з перемогою

ЛЕОНТЬЄВУ ЛІДІЮ СЕРГІЇВНУ

Науковий керівник доц., к.т.н. Шлик С.В.

Магістрант гр. ПМ-17-2м ЛЕОНТЬЄВА Лідія Сергіївна за результатами прилюдного захисту робіт нагороджена Дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі „Військові науки”, який проводився в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів) (15.03.2018 р.). по темі:

«Розрахунок стійкості спеціалізованих броньованих автомобілів КрАЗ «Shrek» та КрАЗ «Fiona» при динамічному вибуховому навантаженні»

У даному дослідженні проведена теоретична оцінка протимінного захисту кузова броньованих автомобілів КрАЗ «Shrek» та КрАЗ «Fiona» при підриві вибухової речовини масою 6, 8, 10, 14 і 20 кг у тротиловому еквіваленті. Розглядалися три випадки: підрив заряду під переднім колесом, заднім колесом та під центром автомобіля. У розрахункову систему входять: атмосферне повітря, спрощена модель кузова транспортного засобу, заряд ВР і масив ґрунту. Важливим етапом в складанні розрахункової моделі є побудова кінцево-елементної сітки. Числове моделювання вибухового навантаження пластини зі сталі Quardian 500 виконувалося у системі AnSYS AUTODYN.

Професор, д.т.н. Драгобецький В.В., завідувач кафедри «Технологія машинобудування» КрНУ приймав участь у якості члена журі та отримав грамоту за активну участь у підсумковій науково-практичній конференції.

Щиро вітаємо та бажаємо успіхів у навчанні та в особистому житті.