VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ТРАНСПОРТУ»

11–13 листопада 2020 року на базі Навчально-наукового інституту механіки і транспорту Кременчуцького національний університету імені Михайла Остроградського проходить VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту». У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, пленарні засідання проходять у режимі Zoom конференції.

Співробітники кафедри беруть активну участь як у відкритті конференції, так і у роботі секції за тематичним напрямом "Інноваційні технології в машинобудуванні та процесах обробки металів тиском" за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/7417748759?pwd=TXF6NGpKbktkcExybkZYcng1WjJSQT09 , або за ідентифікатором  741 774 8759 та кодом доступу  708870.

Цьогоріч представлені такі доповіді:

1. Технологія виробництва багатошарових судин високого тиску.
Доповідачі: Leshchynsky V.,
University of Windsor, Ontario, Canada,
О. О. Шаповал, В. Д. Кулинич,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

2. Підвищення ефективність процесу наплавлення шляхом збільшення площі перетину суміжних
валиків.
Доповідачі: Т. В. Гайкова, Р. М. Гайков,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

3. Prospects for the use of surfactants in the explosive crushing of utilized hard alloy products.
Доповідачі: В. Д. Кулинич, І. Е. Пєєва,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

4. Вплив матеріалу листової заготовки на напружено-деформований стан при гнутті.
Доповідачі: В. В. Кухар, М. М. Нагнібеда,
Приазовський державний технічний університет.

5. Жизненный цикл облицовочных деталей транспортных средств при производстве и
эксплуатации.
Доповідачі: Д. В. Молоштан, Е. А. Наумова, И. О. Кузев, В. В. Драгобецкий, С. А.Богданов,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

6. Теоретическое обоснование волновой природы процессов деформации.
Доповідачі: Д. В. Савелов, В. В. Драгобецкий, А. М. Мирошник, С. М. Горбатюк,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

7. Calculation of the parameters of the explosive expansion of cylindrical shells.
Доповідачі: С. В. Шлик, О. О. Ченчева, Д. М. Клец,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

8. Математическая модель восстановительного фрикционного упрочнения деталей горного
оборудования.
Доповідачі: В. Т. Щетинин, Р. Г. Аргат, Д. В. Малоштан, В. В. Драгобецкий, Ю. В. Савенкова,
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Слід зазнчити вискокий рівень підготовки, наукову новизну та інноваційність наданих робіт та докладів.