Науково-технічна конференція "Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту"

Шановні колеги! Повідомляємо Вам, що  відповідно до Тематичного плану наукових заходів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та реєстрації Українського інституту науково-технічної та економічної інформації (Посвідчення № 575 від 02.11.2015 р.) 9–11 листопада 2016 року відбудеться Всеукраїнська науково-технічна конференція "Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту"

Наукові секції конференції:

-​ «Інноваційні технології в машинобудуванні та процесах обробки металів тиском». Голова секції – д.т.н., проф. Драгобецький В.В., секретар секції – асист. Дика Л.Є.;

-​ «Інноваційність прогресивних методів обробки і технологічного обладнання». Голова секції – д.т.н., проф. Саленко О.Ф., секретар секції – асист. Лашко Є.Є.

-​ «Проблеми розвитку сучасних транспортних технологій». Голова секції – д.т.н., проф. Мороз М.М., секретар секції – к.т.н., доц. Загорянський В.Г.

-​ «Транспорт. Дорожні та будівельні машини». Голова секції – д.т.н., проф. Саленко Ю.С., секретар секції – асист. Жовтяк І.І.

-​ «Автомобільний транспорт». Голова секції – к.т.н., доц. Клімов Е.С., секретар секції – к.т.н., доц. Черненко С.М.