ХХ Міжнародна науково-технічна IEEE конференція MEES`21

У період з 21 по 24 вересня 2021 р. у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського пройшла XX Міжнародна науково-технічна IEEE конференція «Modern electrical and energy systems» (MEES`21). Цього року, зважаючи на пандемію COVID-19, науковий форум було проведено онлайн за допомогою платформи Zoom. У заході взяли участь більше, ніж 400 учасників з України та Данії, Грузії, Індії, Йорданії, Словаччини, Об`єднаних Арабських Еміратів.

Невизначено

Щиро вітаємо!

Кафедра машинобудування щиро вітає Драгобецького В.В. з отриманням диплома Почесного Академіка Академії Прикладних наук.
Щиро зичимо усього найкращого!

 

Українська
Теги: 

ХХVIII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського "Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства"

26-27 квітня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського проходить ХХVIII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених "Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства". 
 
Мета конференції:
― залучення студентства до наукової діяльності;
Невизначено

Чорнобиль – 35 років після катастрофи

На кафедрі технології машинобудування інституту механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського відбулися заходи присвячені 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

Невизначено
Теги: 

Лабораторні роботи з дисципліни "Теоретичні основи технології виробництва деталей та складання машин"

Лабораторні роботи з дисципліни "Теоретичні основи технології виробництва деталей та складання машин"

Невизначено

Зустріч з роботодавцями

1 квітня 2021 року відбулась зустріч студентів кафедри з представниками ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина»
Головний технолог підприємства та HR представили презентацію про виробництво, розповіли про актуальгні вакансії, умови праці та перспективи розвитку спеціалістів в умовах підприємства.
Зустріч прошла у теплій невимушеній атмосфері

Невизначено

Презентація рефератів з дисципліни "Інструментальне забезпечення автоматизовного виробництва"

Презентація рефератів з дисципліни "Інструментальне забезпечення автоматизовного виробництва"

Невизначено

VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ТРАНСПОРТУ»

11–13 листопада 2020 року на базі Навчально-наукового інституту механіки і транспорту Кременчуцького національний університету імені Михайла Остроградського проходить VІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту». У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, пленарні засідання проходять у режимі Zoom конференції.

Українська

Сторінки