Впучення дипломів випускникам освітнього ступеня «магістр»

7 лютого 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «магістр» Інституту механіки і транспорту.
Також було відзначено грамотами випускників, котрі вели активне студентське життя, брали участь у олімпіадах, конкурсах наукових робіт, культурно-масовому житті університету.

Бажаємо успіху та достойного працевлаштування!

 

Невизначено

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка»

Вже традиційно запрошуємо переможців першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Теоретична механіка» взяти участь у другому етапі олімпіади, який буде проходити на базі нашої кафедри з 6 по 8 квітня 2020 року

Українська

Захист робіт студентів освітнього ступеня «магістр» - грудень 2019 р.

Грудень 2019 року увінчався успішним захистом магістерських робіт студентів кафедри зі спеціальності 131 «Прикладна механіка»
- в
ідповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістра «Технології машинобудування» - група ПМ-18-1зм

Українська

XVІ Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю «Сучасні технології ведення буровибухових робіт та безпека застосування гранульованих і емульсійних вибухових речовин. Їх економічна ефективність і техногенна безпека»

Невизначено

Відповідно до посвідчення Українського інституту науково-технічної та економічної інформації (посвідчення № 518 від 18.10.2018 р.) 21-25 жовтня 2019 року за сприянням Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського спільно з ПрАТ «Полтавський ГЗК» і провідними організаціями України в області буровибухової справи відбулася XVІ Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю «Сучасні технології ведення буровибухових робіт та безпека застосування гранульованих і емульсійних вибухових речовин. Їх економічна ефективність і техногенна безпека».

International Conference on Modern Electrical and Energy Systems (MEES'19)

З 22 до 25 вересня 2019 року на базі КрНУ ім. М. Остроградського проходить конференція International Conference on Modern Electrical and Energy Systems (MEES'19).

Співробітники кафедри радо приймають участь, демонструючи актуальні сучасні розробки та наукові результати.

Українська

Захист бакалаврів ПМс-16-1

19-20 червня відбувся захист бакалаврських робіт з прикладної механіки (група ПМс-16-1).
Щиро вітаємо студентів з успішними захистами та бажаємо творчої наснаги!
 

Українська
Теги: 

Кафедра вітає!

Невизначено

Кафедра технології машинобудування щиро вітає:

Гайкову Тетяну Владиславівну

з присвоєнням вченого звання доцента

Аргата Романа Григоровича

з отриманням ступеня кандидата технічних наук

Бажаємо успіхів та творчого натхнення!

 

Анонс захистів дисертаційних робіт на травень 2019 року

Українська

15 травня 2019 року відбудуться захисти двох дисртаційних робіт на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 45.052.06 у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

11.00 - Аргат Роман Григорович - "УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ ЦИЛІНДРИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ ВИТЯГУВАННЯМ З ПОЕТАПНИМ РОЗТЯГУВАННЯМ ФЛАНЦЯ ЗАГОТОВКИ З ГОФРАМИ" - Спеціальність 05.03.05 – Процеси та машини обробки тиском

Перший захист дисертації у оновленій спеціалізованій вченій раді

Українська

11 квітня 2019 р. відбувся перший захист дисертації на засіданні оновленої спеціалізованої вченої ради Д 45.052.06

Щиро вітаємо Савченка Юрія Володимировича з успішних захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему "УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ РЕГЕНЕРАЦІЇ ТВЕРДИХ СПЛАВІВ".

 Бажаємо натхнення та успіхів на науковому поприщі! 

Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкції»

Кафедра технології машинобудування щиро вітає студента Харченка Данилу Сергійовича з почесним дипломом ІІІ ступеня у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади  з дисципліни «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкції».

Щиро бажаємо успіхів та наукових досягнень!

 

Українська

Сторінки