ХХVIII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського "Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства"

26-27 квітня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського проходить ХХVIII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених "Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства". 
 
Мета конференції:
― залучення студентства до наукової діяльності;
Undefined

Чорнобиль – 35 років після катастрофи

На кафедрі технології машинобудування інституту механіки і транспорту Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського відбулися заходи присвячені 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

Undefined
Теги: 

Лабораторні роботи з дисципліни "Теоретичні основи технології виробництва деталей та складання машин"

Лабораторні роботи з дисципліни "Теоретичні основи технології виробництва деталей та складання машин"

Undefined

Зустріч з роботодавцями

1 квітня 2021 року відбулась зустріч студентів кафедри з представниками ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина»
Головний технолог підприємства та HR представили презентацію про виробництво, розповіли про актуальгні вакансії, умови праці та перспективи розвитку спеціалістів в умовах підприємства.
Зустріч прошла у теплій невимушеній атмосфері

Undefined

Презентація рефератів з дисципліни "Інструментальне забезпечення автоматизовного виробництва"

Презентація рефератів з дисципліни "Інструментальне забезпечення автоматизовного виробництва"

Undefined

Вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «магістр»

7 лютого 2020 року відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «магістр» Інституту механіки і транспорту.
Також було відзначено грамотами випускників, котрі вели активне студентське життя, брали участь у олімпіадах, конкурсах наукових робіт, культурно-масовому житті університету.

Бажаємо успіху та достойного працевлаштування!

 

Undefined

XVІ Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю «Сучасні технології ведення буровибухових робіт та безпека застосування гранульованих і емульсійних вибухових речовин. Їх економічна ефективність і техногенна безпека»

Відповідно до посвідчення Українського інституту науково-технічної та економічної інформації (посвідчення № 518 від 18.10.2018 р.) 21-25 жовтня 2019 року за сприянням Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського спільно з ПрАТ «Полтавський ГЗК» і провідними організаціями України в області буровибухової справи відбулася XVІ Всеукраїнська науково-технічна конференція з міжнародною участю «Сучасні технології ведення буровибухових робіт та безпека застосування гранульованих і емульсійних вибухових речовин. Їх економічна ефективність і техногенна безпека».

Undefined

Pages